چرا باید مشاور حقوقی تنظیم قراردادها داشته باشیم ؟

هدف اصلی قرارداد این است که اگر طرفین قرارداد به تعهدات خود عمل نکنند، بتوان آن را در دادگاه یا از طریق داوری پیگیری کرد. اما اگر بدون حضور مشاور قراردادی را تنظیم کنیم ،ممکن است قرارداد نقص یا ایرادی داشته باشد که بعدها برای هر دوطرف مشکل ساز شود .

مشاور حقوقی قرارداد قراردادی کامل  تنظیم میکند که شامل توضیحات روشنی در مورد تعهدات طرفین است. همچنین مشاور تنظیم قرارداد میتواند با  بررسی دقیق و بازبینی قراردادی که توسط دیگری نوشته و تنظیم شده است، به اصطلاحات اصلی و کلیدی که وجودشان ضروری است، توجه ویژه‌ای ‌کند و با شرح موارد حیاتی و ضروری از مشکلات پیشرو جلوگیری میکند .

تصویر دو فرد در حال امضای قرارداد است  است که در گوشه سمت راست تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی "نوشته شده است
contracts

مشاور تنظیم قرارداد به خوبی با مواد و تبصره های  قانونی و رشته‌های مختلف حقوقی آشنا است. او پیچیدگی‌های آیین دادرسی را میداند  و مشکلات و خلاء های قانونی را نیز می‌شناسد. این آگاهی ها و تجربیات در تنظیم قراردادها لازم و ضروری است به همین خاطر بهترین فرد برای نوشتن یک قرارداد مشاور حقوقی است.

اینکه تنظیم و بررسی قرارداد هایمان را به یک مشاور حقوقی بسپاریم ، سبب می‌شود که قرارداد کامل و جامع  و بدون هیچ نقصی باشد. یعنی هم با توجه به وضعیت و شرایط فعلی در نظرگرفته شده باشد و هم از ما در شرایط غیرقابل پیش‌بینی در آینده محافظت کند.

یکی از حرفه‌ای‌ترین اقداماتی که میتوانید در مسیر رشد و توسعه کسب و کارتان انجام دهید داشتن  یک مشاور حقوقی در تیم خود است که همه ی جوانب حقوقی را در کارهای شما بسنجد و در هنگام استخدام نیرو در کنار شما بوده و یک تیم قوی داشته باشید.

اما امروزه شما میتوانید بدون داشتن یک مشاور حقوقی در تیم و دفترتان از مشاورین باتجربه در هرزمان و در هر گام کسب و کارتان  کمک بگیرید و خیلی سریع و راحت  تمام سوالات و ابهامات خودتان را حل کنید و قراردادهایی کامل و بدون نقص برای استخدام نیروهایتان دریافت کنید .

آپلا نیز در این راه درکنار کسب و کارهای شما خواهد بود و با مشاورین با تجربه به شما خدمات حقوقی از جمله تنظیم و بازبینی قراردادها را ارائه میدهد.

امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه  

اگه تو مسائل حقوقی نیاز به کمک داشتی رو ما حساب کن

برای مطلع شدن از انتشار سایر مقالات، در خبرنامه عضو شوید :


دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره آپلا

درباره آپلا

آپلا اولین مرجع حقوقی مختص مسائل حقوقی کسب و کارهای نوپا و تجارت الکترونیک است. خدمات آپلا شامل تنظیم قرارداد، بررسی قرارداد، مشاوره حقوقی و امور دادرسی است. تیم ما از چند تن از دانشجویان حقوق دانشگاه تهران و منتور کسب و کارهای نوپا تشکیل شده است. همچنین، وکلای دادگستری حاذقی نیز آپلا را در مسیر هموارسازی مسائل حقوقی کسب و کارهای نوپا، همراهی می کنند.

شبکه‌های اجتماعی

پست‌های اخیر