مشاور سرمایه گذار

امروزه یکی از ارکان مهم برای راه اندازی یک کسب و کار داشتن سرمایه است  بدون شک بدون سرمایه نمیتوان به هیچ کدام از ایده هایمان بال و پر دهیم و آن را به یک کسب و کار تبدیل کنیم .

حالا برای شروع یا خودمان این سرمایه را تامین میکنیم و از ابتدای کارمسئولیت همه ی جوانب را خودمان به دوش میکشیم که کمتر افرادی این راه را انتخاب میکنند و یا با کمک گرفتن و شراکت با یک سرمایه گذار این راه پر مشغله را با او شریک میشویم

در این مقاله قصد داریم در زمینه ی جذب سرمایه گذار و بستن یک قرارداد درست با یک سرمایه گذار شما را راهنمایی کنیم :

در واقع در راه اندازی هر کسب و کاری فردی به عنوان طراح ایده وارد عمل میشود که ابتکارات و ایده ی اصلی از آن اوست، در واقع سرمایه ی آن فرد ایده یی است که دارد  و نیاز به فردی برای راه اندازی و شروع به فعالیت در آن حوزه را دارد که از نظر مالی حامی او باشد  که به آن شخص سرمایه گذار میگویند .

بی شک برای شروع شما همیشه نیاز به یک مشاور دارید که در زمینه های مختلف حقوقی به شما مشاوره دهد و شما را راهنمایی کند تا  بهترین راه و مناسب ترین  گزینه را که ۱۰۰ درصد به نفع کسب و کارتان خواهد بود را انتخاب کنید .

تصویر سرمایه است که در گوشه سمت راست تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی "نوشته شده است
investor

بعضی مواقع برایمان سوال پیش میاد که آیا  قرارداد سرمایه گذار به ما کمک میکند یا خیر ؟

به طور کلی و کاملا تیتروار میتوان گفت که قرارداد سرمایه گذار برای  سه گروه از افراد مناسب است :

افرادی که تمایل دارند سرمایه خودشان را  را در یک  حوزه سرمایه گذاری کنند.

 افرادی که برای راه اندازی و رونق کسب و کارشان  سرمایه های اولیه و لازم  را ندارند.

 و بنیان گذاران استارتاپ هایی که به دنبال جذب سرمایه گذار برای استارتاپشان هستند.

اگر جزو هرکدام از دسته های بالا هستید و فکر میکنید که با داشتن یک سرمایه گذار میتوانید به کسب و کارتان رونق بدهید و باعث پیشرفتتان شوید کافیست با یک مشاور حقوقی و با تجربه صحبت کنید و با کمک او تمام جوانب را سنجیده و در نهایت از او بخواهید که  یک قرارداد کامل و بدون هیچ عیب و نقصی  برای شما تنظیم کند.

همچنین اگر یک سرمایه گذار هستید و به دنبال یک قرارد داد مناسب برای شراکت در یک کسب و کاری هستید با یک قرارداد سرمایه گذاری مناسب میتوانید بیشترین سوددهی را داشته باشید .

بعضی مواقع بعضی کسب و کارها نمیتوانند خودشان به دنبال سرمایه گذار بگردند و یا راه پیدا کردن آن را نمیدانند  برای همین از افرادی کمک میگیرند تا آن افراد با توجه به نیاز آن کسب و کار و شرایط موجود بهترین و مناسب ترین سرمایه گذار را برای آنها پیدا میکند در چنین مواقعی نیاز به یک قرارداد درست و دقیق به نام قرارداد یابنده سرمایه گذار است چرا که شما اطلاعاتی را در اختیار آن فرد میگذارید که ممکن است اطلاعات محرمانه ی شما باشد مثل گردش مالی و …

آپلا میتواند در این حوزه به شما راهنمایی های کامل و دقیقی را ارائه دهد تا علاوه بر پیشرفت از هرگونه ضرری علیه کسب و کارتان جلوگیری شود .

همچنین شما میتوانید قرارداد یابنده ی سرمایه گذار را از بانک قرارداد های آپلا دریافت کرده و به مدت یک هفته از پشتیبانی های آن بهره مند شوید .

.

.

.

.

امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه  

اگه تو مسائل حقوقی نیاز به کمک داشتی رو ما حساب کن

برای مطلع شدن از انتشار سایر مقالات، در خبرنامه عضو شوید :


دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره آپلا

درباره آپلا

آپلا اولین مرجع حقوقی مختص مسائل حقوقی کسب و کارهای نوپا و تجارت الکترونیک است. خدمات آپلا شامل تنظیم قرارداد، بررسی قرارداد، مشاوره حقوقی و امور دادرسی است. تیم ما از چند تن از دانشجویان حقوق دانشگاه تهران و منتور کسب و کارهای نوپا تشکیل شده است. همچنین، وکلای دادگستری حاذقی نیز آپلا را در مسیر هموارسازی مسائل حقوقی کسب و کارهای نوپا، همراهی می کنند.

شبکه‌های اجتماعی

پست‌های اخیر